linknextbet | מידע על בטים בענף הספורט, קזינו ואתרי הימורים

כוכבי הספורט האהובים ביותר בעולם

מי הם  כוכבי הספורט האהובים ביותר. הדמויות מדגימות את האנשים שזכו להערכה הגדולה ביותר בעולם הספורט.

 

הספורטאים הנערצים ביותר

1. כריסטיאנו רונאלדו

במהלך 12 החודשים האחרונים, כריסטיאנו רונאלדו היה הספורטאי המבוקש ביותר בגוגל עם כמעט 200 מיליון חיפושים.

על ידי בחינת נתוני החיפוש של Google, קבענו את הספורטאים הפופולריים ביותר בין ספטמבר 2022 לאוגוסט 2023 עבור מגוון ענפי ספורט, כולל כדורגל, כדורסל, קריקט, טניס ואחרים.

מאז ספטמבר 2022, כריסטיאנו רונאלדו צבר 199.4 מיליון חיפושים בגוגל

מי שמבטיח את המקום הראשון הוא כריסטיאנו רונאלדו, עם כמעט 200 מיליון חיפושים בגוגל במהלך 12 החודשים האחרונים. בסוף 2022, הספורטאי בן ה-38 עבר לאל נאסר לאחר ששוחרר ממנצ'סטר יונייטד. המעבר שלו מאנגליה לסעודיה השאיר אותו בין שחקני הכדורגל בעלי השכר הגבוה ביותר בעולם.

2. ניימאר

מאז ספטמבר 2022, ניימאר היה הנושא של 140.9 מיליון חיפושים בגוגל

במקום השני ברשימת רוב החיפושים בגוגל בשנה האחרונה הוא ניימאר עם קצת יותר מ-140 מיליון פניות. במהלך חלון ההעברות בקיץ 2023, הכדורגלן הברזילאי עבר מפריז סן ז'רמן לאל הילאל שבסעודיה. ניימאר הוא כעת השחקן המבקיע ביותר של ברזיל אי פעם עם 79 שערים, מעבר לשיא של פלה של 71 כדורים שהיה קיים מאז 1971.

3. ליונל מסי

מאז ספטמבר 2022, החיפושים בגוגל אחר ליונל מסי עלו על 104.4 מיליון

מסיים את שלושת הראשונים שלנו הוא ליונל מסי האגדי, שהשיג למעלה מ-100 מיליון חיפושים בגוגל מאז ספטמבר 2022. ההופעה שלו במונדיאל בקטאר חיזקה עוד יותר את מעמדו כאחד מהגדולים בכל הזמנים, כשהבקיע שבעה שערים, שניים מתוכם במשחק האליפות נגד צרפת.

מבין הספורטאים, כריסטיאנו רונאלדו היה המבוקש ביותר ב-11 מדינות, יותר מכל ספורטאי אחר.

ניימאר

הספורטאים המבוקשים ביותר

כדי לגלות איזה ספורטאי הכי מבוקש בכל מדינה, רשמנו את תוצאות החיפוש הקשורות לאתלטים ברשימה שלנו.

1. כריסטיאנו רונאלדו

מבין הספורטאים, כריסטיאנו רונאלדו שיחק ביותר ב-11 מדינות, יותר מכל ספורטאי אחר.
 

11 מדינות התברכו בנוכחותו של כריסטיאנו רונאלדו

כריסטיאנו רונאלדו תפס את המקום הראשון באחת עשרה מדינות עבור הספורטאי המבוקש ביותר. זה כולל את מדינת הולדתו פורטוגל, כמו גם מצרים, קנדה ומקסיקו. הוא עקף את מוחמד סלאח, אלפונסו דייויס וקאנלו אלוורז בחיפושים במדינות שלהם.

 2. ניימאר

הקריירה של ניימאר משתרעת על 4 מדינות שונות

הקריירה המקצועית של ניימאר עמדה בסימן משחק בארבע מדינות שונות. הוא בילה את החלק הראשון של הקריירה שלו במולדתו ברזיל, לפני שעבר לספרד, אחר כך לצרפת ולאחרונה לאיטליה. לכל מדינה יש תרבות כדורגל ייחודית משלה, ולניימאר הייתה ההזדמנות לחוות את כולם. זה איפשר לו להפוך לשחקן טוב יותר ולהתפתח לאחד הטובים בעולם.

במקום השני נמצא ניימאר, שהיה הספורטאי המבוקש ביותר בארבע מדינות: צרפת, נורבגיה, יוון וברזיל. העברתו של השחקן בן ה-31 לבירת צרפת הייתה ההעברה היקרה ביותר בהיסטוריה, שעלתה למעלה מ-200 מיליון יורו. המעבר הזה למועדון הפריזאי היה ההעברה היקרה ביותר בכל הזמנים.

3. לברון ג'יימס

שתי מדינות, שחקן אחד: לברון ג'יימס

מסיימת את שלושת הראשונות שלנו היא לברון ג'יימס המהוללת, שהייתה איש הספורט המבוקש ביותר הן בארצות הברית והן ברפובליקה הדומיניקנית. מלך השערים של ה-NBA בכל הזמנים זוכה לשבחים רבים כאחד משחקני הכדורסל הטובים בהיסטוריה.

הספורטאי הפופולרי ביותר באינסטגרם

ברור למה החלטנו לחשוף את הספורטאים הכי עוקבים בעולם – אינסטגרם הוא כלי נהדר למעריצים להתחבר לכוכבי הספורט האהובים עליהם.

1. כריסטיאנו רונאלדו

עם למעלה מ-600 מיליון עוקבים, כריסטיאנו רונאלדו הוא איש הספורט הפופולרי ביותר באינסטגרם.

בשנת 2018, כריסטיאנו רונאלדו לקח את תואר האדם העוקב ביותר באינסטגרם מסלינה גומז, וצבר 600 מיליון עוקבים מדהים. לא רק שרונאלדו הוא הספורטאי שהכי עוקב אחריו, אלא שהוא גם הבטיח את המקום הראשון בין כל משתמשי האינסטגרם.

2. ליונל מסי

ההישג של ליונל מסי – 488 מיליון עוקבים באינסטגרם

במקום השני נמצא ליונל מסי, עם 488 מיליון חובבי אינסטגרם. מסי הוא גם האדם השני במעקב בפלטפורמת המדיה החברתית. למרות שיש לו פחות עוקבים מרונאלדו, מסי עדיין מחזיק בשיא התצלום האהוב ביותר. הפוסט שלו לזכר זכייתו בגביע העולם זכה ליותר מ-75 מיליון לייקים, מעבר לתמונה של ביצה.

3. ויראט קוהלי

ויראט קוהלי – שחקן קריקט עם מספר עוקבים של 259 מיליון באינסטגרם

מי מסיים את שלושת המקומות הראשונים שלנו הוא ויראט קוהלי עם 259 מיליון עוקבים באינסטגרם. לעתים קרובות נחשב לאחד החובטים הגדולים בענף הספורט, הוא זכה בתואר 'המלך' על שניפץ שיאים לאורך הקריירה המצטיינת שלו.

 

כתבות ספורטאים עם הכי הרבה תגובות חיוביות

1. מינג'י לי

מאמרים על מינג'י לי בדרך כלל מעוררים תגובה חיובית באופן גורף, כאשר 91% מהתגובות הן תגובות אהבה.

השתמשנו ב-Buzzsumo כדי למדוד את הסנטימנט של כתבות על ספורטאים, על מנת לחשב איזה אחוז מהתגובות לסיקור של כל ספורטאי היו תגובות אהבה.


מינג'י לי מקבלת דירוג חיובי של 91%.

שחקנית הגולף האוסטרלית המקצוענית מינג'י לי היא חביבת האוהדים, וזוכה לתגובת אהבה מדהימה של 91% מהקהל.

מינג'י לי היא המנהיגה הנוכחית עם דירוג אהבת מעריצים מרשים של 91%. שחקנית הגולף זכתה בתשע אליפויות בסיבובי LPGA ושתי תחרותיות גדולות, אליפות אוויאן וארה"ב הפתוחה לנשים ב-2021 ו-2022. ב-2023, הדירוג העולמי שלה ירד למקום השישי, שני מקומות נמוכים מהשנה הקודמת.

2. ליילה פרננדס

87% מהאנשים הגיבו בחיוב לליילה פרננדס

במקום השני היא ליילה פרננדס בת ה-21, שיש לה 87 אחוז מרשימים של תגובות אהבה שהיא מקבלת. הקריירה שלה התחילה ב-2019 והיא עשתה הופעה מפוארת באליפות ארצות הברית הפתוחה 2021, והגיעה עד לגמר לפני שלמרבה הצער נוצחה על ידי אמה רדוקאנו. למרות זאת, הניצחונות שלה על נעמי אוסקה ואנג'ליק קרבר באותו טורניר הפכו אותה לשחקנית אדירה ולאחד הפוטנציאלים המבטיחים ביותר בספורט הטניס.
 

3. קוקו גאף וצ'ון אין-גי

86% מהתגובות למשחק של קוקו גאף וצ'ון אין-גי היו מלאות באהבה

מסיימים את שלושת הראשונים שני ספורטאים, קוקו גאף וצ'ון אין-גי, שזכו ל-86% מהתגובות מלאות האהבה.

בשנת 2018, בגיל 14, קוקו גאף עשתה את המעבר לטניסאית מקצועית. היא הצליחה להשיג את הניצחון הראשון שלה במעגל הנשים של ITF, וכתוצאה מכך, היא קיבלה כרטיס פראי כדי להעפיל לאליפות ארצות הברית הפתוחה. חמש שנים מאוחר יותר, היא הייתה אלופת הטורניר.

Chun In-Gee, שחקן גולף יוצא דופן, השיג ארבעה ניצחונות בסיבוב ה-LPGA. בשנת 2015, היא הפכה לאדם הראשון שזוכה בשלושה סיורים שונים בשנה אחת, ביפן, קוריאה ואמריקה. בשנה שלאחר מכן, באליפות אוויאן, היא השיגה את הניקוד הנמוך ביותר אי פעם בטורניר גדול, 21 מתחת ל-par.

אהבתם? שתפו!

Facebook
Twitter
LinkedIn

מאמרים אחרונים

סוכן הימורים

מעוניינים לקבל הטבות שוות? דברו עם סוכן הימורים עכשיו!

מאמרים נוספים

הימורי ufc
הימורי ספורט

המדריך האולטימטיבי להימורים ב-UFC: שחררו את מומחיות ה-MMA הפנימי שלכם וזכה בגדול!

בעולם ספורט הקרב, מעט ארגונים שכבשו את דמיונם של מעריצים ומהמרים כאחד, ממש כמו אליפות הלחימה האולטימטיבית (UFC). עם המשחקים המחשמלים שלו, האישים הגדולים מהחיים

המשך לקרוא »
× דברו עם סוכן הימורים עכשיו!